[responsivevoice voice=”Dutch Female” buttontext=”Luister naar dit bericht”]
Kort voor de verkiezingen in oktober 2019 ging Stefan naar een ONTmoetingscafé van Onze Nieuwe Toekomst. Ze praatten er over het thema ‘verkiezingen’.
Stefan vond dit zeer interessant: er ontstond bij hem interesse in de verkiezingen en de politiek. Om te weten welke partij het best bij hem past, vulde Stefan de stemtest in. Dit is een test waarbij je verschillende vragen beantwoord. Jouw antwoord op een vraag komt overeen met het standpunt van een partij. Zo wist Stefan welke partij het meest aansloot bij zijn persoonlijke standpunten. Daarna zocht hij wat meer informatie op over de partij die volgens de test het best bij hem paste.
Samen met zijn begeleidster oefende hij ook hoe je moet stemmen. Dit vond Stefan niet zo moeilijk. Op 14 oktober 2019, de dag van de verkiezingen, verliep alles dan ook vlot. [/responsivevoice]